Ekoflora liberec

zahradnictví, realizace projektů zahrad a parků Liberec

hlavicka

Naše služby

Novinky

čtvrtek, 06 září 2018
Přijďte si vybrat z široké nabídky vřesů a dalších podzimek, Vaše truhlíky pokvetou až do Vánoc. Těšíme se na Vaši návštěvu. Tým EKOFLORA :)Celý článek...

úterý, 03 dubna 2018
!!!!! PRODEJ ZAHÁJEN !!!!!
Aktuální informace o sortimentu, Vám poskytneme na tel. čísle: 775 553 369 -PRODEJNA Těšíme se na Vaši návštěvu. Tým EKOFLORA :o)
Celý článek...

Všechny novinky...
Traktorista

Traktorista

Náplň práce

práce pri zimní úržbě, práce se zemědělskou technikou

Požadujeme

řidičský průkaz sk. "T","B", zodpovědnost, zamýšlet se nad vykonávanou prací,

Nabízíme

práci na HPP, odpovídající platové podmínky, systém zaměstnaneckých bonusů

Datum možného nástupu

Ihned

KONTAKTNÍ OSOBA

Bc. Jiřina Vaňková
tel.: 775 740 720

Anketa

Jste spokojeni s odborností a radami na naší prodejně ?